E-leje ndertimi
Partneret e Cairit
Komuna e Çairit
Mes takimeve të shumta që realizoi sot në Shkup zv/kryeministri dhe ministri i Jashtëm i Republikës së Kosovës z.Hashim Thaçi me krerët shtetëror
Ndihmë për qytetarët
  • Komuna e Çairit
  • Komuna e Çairit
  • Komuna e Çairit
Komuna e Çairit
image

Filloi kampi dimëror në basketboll “Shkupi 2015”

Me organizim të klubit të basketbollit Shkupi dhe përkrahje nga Komuna e Çairit në sallën e sporteve “Shaban Tërstena” tanimë ka filluar kampi dimëror në
image

Komuna e Çairit intervenon menjëherë për pastrimin e borës

Në orët e vona të natës ekipe punuese të Komunës së Çairit kanë intervenuar menjëherë për pastrimin e borës dhe hudhjen e krypës në lagjet
image

Kryetari i Komunës s Çairit Izet Mexhiti mori pjesë në promovimin e librit “Rruga drejt luftës për paqe” me autor Mr. Nazmi Beqiri

Më datën 25.12.2014, në amfiteatrin e UEJL, u bë promovimi i librit “Rruga drejt luftës për paqe” me autor Mr. Nazmi Beqiri. Librin në fjalë,
Kontakte
  • Zoran Dimov- 02 2603-055

    -Person per komunikim me qytetaret te cilet kane ndonje shkalle pengese me qellim te ofrimit te ndihmes

  • Kaltrina Zekolli -02 2603-053

    -Person i atorizuar per ofrimin e informatave te karakterit publik

  • Komuna e Çairit


Sheshi Skenderbeu 3D